By Rozan - Rozan Tekstil
ByRozan.com | Rozan Tekstil Erkek Giyim
30 Mart 2017
HAYATMER Hayatmer İş Güvenliği Sağlık ve Danışmanlık Merkezi
Hayatmer.com | İş Güvenliği, Sağlık ve Danışmanlık Merkezi
19 Mayıs 2016
Tümünü göster

Teknostar Su Arıtma Sistemleri

 

Teknostar Su Arıtma Sistemleri, 2000 yılından beri büyüyerek ilerleyen ve sektörün öncü firmalarından biri haline gelen bir firmadır. Vizyonumuz daima daha ileri gitmek ve siz değerli müşterilerimize sonuna kadar destek verebilmektir. Kuruluşundan bu yana her zaman kaliteyi ilke edinmiştir.

 

Sağlam altyapısı, satış ve teknik destek ağı sayesinde Türkiye’nin her bölgesine bayilikler açmış olup, iş ortakları ve çalışanlarıyla dürüst, saygılı, prensipli oluşu, müşteri memnuniyeti esasına dayanan ilişkiler kurması sebebiyle, kısa zamanda geniş bir müşteri portföyüne sahip olmuştur.

 

Sektöründe müşteri memnuniyetini önemseyerek, tüm ürünlerine 10 yıl garanti vererek bir ilk olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sektördeki 10. yaşımızı kutladığımız 2016 senesinde alt yapımızı geliştirerek maliyeti düşürerek, Türkiye’de ilk “Su arıtma Sistemleri” mağazalar zinciri oluşturarak kalite ve ucuzluk ilkesinden taviz vermeden herkesin sahip olabileceği fiyatlarla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmanın gururunu yaşıyoruz. Su arıtma cihazı sahibi olmak lüks değil, her kesimden insanın sahip olması gereken bir sağlık ürünüdür. Hedefimiz herkesi su arıtma cihazı sahibi yapabilmek.

 

 

Teknostarsuaritma.com

Teknostarsuaritma.com

Bu site www.birbilisim.com tarafından yapılmıştır.