Web Tasarım & Yazılım Yönetimi

Web Tasarım; firmanızın, kurumunuzun, kuruluşunuzun veya şahsınıza ait internet üzerinden adrese bağlı olarak yapılan "internet üzerindeki yeriniz" olarak adlandırabileceğimiz, tasarım anlamında da görsel şölene sahip bir yazılım desteğidir.

Web tasarım & Yazılım
desteği ile firmanızın veya istediğiniz herşeyin tanıtımını ve reklamını yapabileceksiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya hesaplarınız var ise, web siteniz ile birlikte bağlantılar yapılarak, markanızı oluşturmak, geliştirmek ve büyütmek bizim işimiz. Sosyal Medya hesaplarınızı Web sitenize, Web sitenizi de Sosyal medya hesaplarınıza tanımlayarak marka bilinci oluşturmanıza destek oluyoruz.

Markanıza özel yazılım, özel logo ve tanıtım bannerleri gibi dokunuşlarla web sitenizin temellerini sağlam bir şekilde atmış olacağız. Siz isteyin, Biz tasarlayalım..

Mobil Uyumluluk

Yaptığımız web siteleri tüm mobil cihazlarda (iPhone, iPad, Samsung v.b) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, İExplorer, Firefox, v.b) kusursuz bir şekilde uyumluluk (Responsive) desteğiyle çalışmaktadır.

Arama Motoru Optimizasyonu

Google Seo,Yandex Seo, Bing Seo
Sizler için oluşturduğumuz Web sitesini Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yer alacak şekilde optimize ederek sunuyoruz.