Ef MODA - Erkek Giyim Konfeksiyon
Efmoda.com | Erkek Giyim Üretimi
8 Nisan 2017
Teknostar Su Arıtma Sistemleri
23 Şubat 2017
Tümünü göster
By Rozan - Rozan Tekstil

By Rozan - Rozan Tekstil

ByRozan.com | Rozan Tekstil Erkek Giyim Mağazası

By Rozan - Rozan Tekstil

By Rozan – Rozan Tekstil

ByRozan.com yapımında emeği geçen www.birbilisim.com sitemiz, ortalama 3 – 4 hafta içerisinde tasarımını ve çevrim içi yayını olarak kullanıma açılmıştır. ByRozan yöneticisinin firması hakkında bilgilendirdiği hakkımızda bölümü aşağıda yer verilmiştir.

ByRozan, 25 yıllık iş tecrübesi ile kendi üretimini gerçekleştirmekte ve dünyanın pek çok ülkesine satış yapmaktadır. ByRozan, hızlı ve kaliteli üretim alt yapısı ve sayısız müşteri memnuniyeti ile günümüz trendini takip etmek isteyenlerin ilgi odaklarından biri olmayı başarmıştır.

Bunu Nasıl Yaptık?

Çalışma azmi ve kararlılık ile çalışmalarımızı sürdürdük. Erkek giyimde kaliteyi ürettik.
25 yıllık deneyim ile kazanımlarımızı birleştirdik ve işimizdeki kaliteyi ve güveni üst seviyelere taşıdık. Erkek giyimin özel ve kaliteli olabilmesi adına her türlü badireleri aştık. Bugün 2017’de bir çok avrupa ülkelerine ürün tedariğini biz sağlıyoruz. Bunun vermiş olduğu güç ile daima ileriyi hedeflemiş durumdayız.

Neden Bunu Yapıyoruz?

ByRozan, 25 yıllık tecrubesi ile bugüne dinamik ve yenilikçi yapısı ile Erkek Giyim sektöründe öncü firmalar arasına girmiştir.

ByRozan, Erkek Giyim sektöründe sürekli müşteri ve firma memnuniyeti bilinci ile müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermeyi ve verdiği hizmet ile müşteri beklentilerinin de ötesine geçerek katma değer yaratmayı amaçlamış bir kuruluştur. Kaliteden ödün vermeden üreten, kalite kontrolden geçtikten sonra Ütü Paket ile paketlenir, Üreticiden Müşterilere dağıtımı yapılır. ByRozan, ürünlerini mevcut yaygın satış ağı ile tüm Türkiye ve dünya ülkelerinin seçkin satış noktalarında sizlerin beğenisine sunmustur.