Web Site

Benimnoktam.net 2017 yılında Tahtakale ‘de faaliyete başlayıp 2020 yılından itibaren Tekstilkent Ticaretin merkezinde faaliyetlerine devam etmektededir. Tüm ürünler sektöründe lider olmuş firmaların ürünleri olup birçok markanın bayiliğini yapmaktadır. Üreticiden aldığı ürünleri aracısız olarak kendi stoğundan sizlere aynı gün kargo olanağı ile ulaştırmaktadır.

Tekstilkent ticaret merkezindeki merkez deposundan kendi stoğundaki ürünleri aynı gün hızlı kargo seçeneği ile tüm Türkiye’ye göndermektedir.

Hepsiburada, N11, Gittigidiyor, Trentyol, Ptt Avm, N11pro Türkiye’nin Önde gelen 8 Büyük pazaryerinde satışları devam etmekte olup %100 güvenirlilik ve başarılı profili ile satış yapmaktadır. Pazaryerlerindeki başarılı ve güvenilir mağazaların yanı sıra artık Birbilisim.com tarafından geliştirilmiş olan web sitesinde de uygun fiyatlarla satışlarına başlamıştır.

Benimnoktam.net tüm ürünlerini faturalı göndermektedir. Profesyonel ekibi ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızda olmaktadır. Sizlerle daha hızlı iletişim kurabilmek ve sorunlara hızlı çözüm üretmek için, Whatsaap iletişim hattı(0 541 298 0826) hizmete girmiştir.

Benimnoktam.net siz değerli müşterilerimizin güven ve desteği ile büyümeye devam etmekte olup yeni projelerini hayata geçirmeye devam edecektir.

Bizi alt taraftaki sosyal medya ikonlarına tıklayarak sosyal medyadan ‘da takip ederek yeni gelen ürünlerimizden haberdar olabilir benimnoktam.net ‘in indirim ve kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Devamını oku...
Geri
WhatsApp
Telegram
E-posta