Sanalsinif.Net | Teknoloji, Eğitim ve Bilgi Paylaşım Platformu

Anadolu Nikah Şekeri
AnadoluNikahSekeri.com – Nikah Şekeri & Davetiye
2 Ekim 2015
Tümünü göster
SANALSİNİF.NET Bilgi Platformu!

SANALSİNİF.NET Bilgi Platformu!

  • Görev: Sanalsinif.net | Teknoloji, Eğitim ve Bilgi Paylaşım Platformu

Sanalsinif.Net | Teknoloji, Eğitim ve Bilgi Paylaşım Platformu

“Sanalsinif.net | Teknoloji, Eğitim ve Bilgi Paylaşım Platformu” sloganıyla eğitim, teknoloji ve bilgi paylaşımları ile 2008’den beri paylaşımlarda bulunmaktadır.

SANALSİNİF.NET Bilgi Platformu!

SANALSİNİF.NET Bilgi Platformu!

Eğitim üzerine bilgi veren yazıları ile özgün içeriğe sahip olan web sitenin tasarımı BirBilişim.Com‘a aittir. BirBilişim.com ismi yeni alınmasına karşın eski ismi çok daha farklı idi. Söz konusu eğitim olunca akan sular durur. Öğrencilerin ödev ve araştırmalarını google arama motoru üzerinden aradıklarında bilginin kaynağı sanalsinif.net ise sayfa google’de ilk sayfada ve ilk sıralarda çıkmaktadır. Aslında çoğu zaman kullanıcıların siteye girip bilgiyi aldıktan sonra görebildikleri sanalsinif.net web sayfası daha sonradan göze çarpsa da kullanıcılara fayda sağlayabildiklerimiz mutlu olabiliyorsa bundan daha mutluluk verici ne olabilir ki…

Her ne kadar sanalsinif.net web sayfamızda reklam olsa da, reklam çok da rahatsızlık verici çoğunlukta değildir. Kullanıcılarımızdan ücret talep etmektense bu ücreti neden reklam gelirleri tarafından kullanmayalım ki? Kullanıcılarımız bu konuda öneri ve şikayetlerini bildirir se ona göre düzenlemeler yapılır.

Sonuç olarak, www.sanalsinif.net web sitesi 2008’den beri faal olarak özgün içeriğe sahip çevrim içi eğitici bir web sitesidir ve www.birbilisim.com tarafından özgün olarak yapılmıştır.